Drodzy Uczniowie
DZIŚ 1 CZERWCA ![]()
– Święto Dzieci i z tej okazji składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: radości, uśmiechu, zdrowia, jak najwięcej beztroskich i szczęśliwych dni oraz duuuuuużo prezentów. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Niech nie zabraknie Wam zapału i entuzjazmu do czynienia rzeczy wielkich, a w zbliżającym się końcu roku szkolnego zadowalających ocen na świadectwie.
A na egzaminach samych łatwych zadań i 100%. ![]()
![]()
Bądźmy dziś wszyscy dziećmi 