youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Dolnośląski Konkurs Wiedzy o Podatkach

W dniu 15 marca 2018r. w Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej we Wrocławiu odbył się finał VIII Dolnośląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, organizowanego przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych z Wrocławia  pod honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Romana Kowalczyka,  poseł Lidii Geringer de Oedenberg, KRDP Warszawa, Wyższej Szkoły Handlowej, Zarządu InsERT S.A.

Konkurs ma rangę konkursu międzynarodowego. Do w/w konkursu zakwalifikowało się  dwóch naszych uczniów Emilia Styrna z klasy II Technikum Ekonomicznego oraz Michał Swancar z klasy IV Technikum Ekonomicznego. Opiekunem uczniów była pani Grażyna Furgała.

W etapie regionalnym konkursu wzięło udział 32 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska. 10 najlepszych uczniów zakwalifikowało się do ścisłego finału, w tym nasza uczennica  Emilia Styrna. Gratulujemy zakwalifikowania się do finału konkursu.

Laureatami konkursu zostały trzy osoby które najlepiej odpowiadały przed komisją. Niestety Emilii nie udało się zakwalifikować do najlepszej trójki laureatów.

 

Ostatnie aktualności