youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Po sieci surfuję i nie hejtuję

W dn. 05.06.2019r. uczennice naszej szkoły uczestniczyły w X Powiatowym Konkursie Wiedzy o Uzależnieniach i cyberbullyingu pod hasłem ,,Po sieci surfuję i nie hejtuję” odbywającym się w ZSiPKZ w Bielawie.

Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Januszkiewicz, Aleksandra Figurska i Karolina Patro.

Konkurs składał się z 3 etapów: pisemnego – polegającego na rozwiązaniu przez drużynę testu wiedzy dotyczącego uzależnień i konsekwencji stosowania substancji psychoaktywnych, ustnego – w trakcie, którego drużyny odpowiadały na pytania dotyczące uzależnień behawioralnych i uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz prezentacji scenki pod hasłem ,,Po sieci surfuję i nie hejtuję”. Po zaciętej rywalizacji między drużynami szkół ponadgimnazjalnych nasze uczennice zajęły IV miejsce.