youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Wakacje dobiegły już końca, ale mamy nadzieję, że wszyscy skorzystaliśmy z nich na tyle, że wcale nie martwi  nas fakt, iż dzisiaj rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny 2018/2019.

3 września 2018 rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny. Szczególnie serdecznie przywitaliśmy nowych uczniów naszej szkoły. Starsze koleżanki zwróciły się do pierwszoklasistów z życzeniami  przyjemnego i owocnego spędzenia czasu w murach naszej szkoły.

Gościliśmy przyjaciół szkoły w osobach Pana Edmunda Dąbrowskiego, honorowego Prezesa Koła Miejskiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych oraz Pana Władysława Potockiego Prezesa koła Miejskiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Dzierżoniowie. Wręczyli oni Odznaki za Zasługi dla Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych dwóm nauczycielkom oraz podziękowanie dla Szkoły na ręce Pani Dyrektor.