youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Sukces w Turnieju Talentów

Komisja Główna  Konkursu ogłosiła  wyniki   II  etapu XII edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego.  W gronie 10  finalistów znalazła się uczennica naszej szkoły Emilia Styrna z klasy IV a TE. Wielkie Gratulacje!!!

Dla przypomnienia, Emilia przeszła już dwa etapy konkursu:

1/  I etap   – 7 stycznia 2020 r.,
w którym udział wzięło  723 uczestników z  46 szkół z następujących województw: dolnośląskiego,  lubuskiego,  zachodnio-pomorskiego, opolskiego, wielkopolskiego, łódzkiego,  małopolskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego  i  lubelskiego, w tym pięć uczennic z naszej Szkoły;

2/ II etap  –  6 marca 2020 r. w Poznaniu
Do tego etapu zakwalifikowało się  84 uczniów, w tym dwie uczennice naszej szkoły, z klasy IV a TE:
– Emilia Styrna
– Marta Kuźniar

Z uwagi na obecną sytuację w kraju, nie jest na razie znany los etapu finałowego. W najbliższych dniach organizatorzy podejmą decyzję w powyższej sprawie. Pozostaje mieć nadzieję, że do finału jednak dojdzie i Emilka pokaże , że stać Ją jeszcze na wiele….

Trzymamy za to kciuki i brawa dla naszej Wspaniałej Laureatki !!!

Opiekunem była Anna Cybulska, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.