youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Targi HOME DECOR 2018

W dniu 8 marca 2018 r. grupa uczniów z klasy III a TE,  II a TE i  I b TH, wraz  z opiekunami  Anną Cybulską i  Bogumiłą Szewczyk,  wyjechała do  Poznania na Międzynarodowe Targi Poznańskie – HOME DECOR 2018. Była to  największa w kraju prezentacja wnętrzarskich nowości i inspiracji –  ponad 200 firm i marek z Polski i zagranicy zaprezentowało  swoje najnowsze kolekcje

Zakres tematyczny targów obejmował dekoracje, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, tekstylia, wyposażenie kuchni i łazienek, wykończenie wnętrz, usługi w zakresie aranżacji wnętrz.Innymi atrakcjami targów były wykłady renomowanych projektantów z Polski i zagranicy na sąsiadującej ekspozycji arena Design,  szkolenia i warsztaty dla przedstawicieli salonów wyposażenia wnętrz, ekspozycje specjalne – Bloggers Zone, Magic Moments  oraz  gwiazdy designu.

Niezwykłą niespodzianką dla naszych uczniów było spotkanie z piosenkarzem Rafałem Brzozowskim i możliwość wysłuchania na żywo jego utworu “Tak blisko”.  Pan Rafał Brzozowski z okazji przypadającego  w tym dniu Międzynarodowego Święta Kobiet złożył wszystkim Paniom  serdeczne życzenia, obdarował tulipanem oraz zaprosił do wspólnej fotografii. Nasza grupa oczywiście nie dała się długo prosić…. Za to  otrzymaliśmy w prezencie zdjęcie piosenkarza z jego autografem.

 

Ostatnie aktualności