youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Turniej Talentów – Akademia Księgowego

Dnia 9 stycznia 2020 r. uczniowie klasy kształconej w zawodzie technik ekonomista w Zespole Szkól Nr 3  im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie po raz drugi wzięli udział w Turnieju Talentów Akademia Księgowego.  

Organizatorami Turnieju TalentówAkademia Księgowego byli:  Zespół Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu.  

Do XII edycji Turnieju przystąpiło 723 uczestników z  46 szkół z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, zachodnio-pomorskiego,  opolskiego, wielkopolskiego łódzkiego, małopolskiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego.

I etap polegał na rozwiązaniu bardzo trudnych testów składających  się z 25 pytań jednokrotnego wyboru oraz 25 pytań wielokrotnego wyboru.

Decyzją organizatorów do II etapu Turnieju przeszło 84 uczestników, w tym 8 osób z województwa dolnośląskiego.

Nasze województwo reprezentowały dwie uczennice Ekonomika: Emilia Styrna  i   Marta Kuźniar z klasy IV technikum ekonomicznego. 

Laureatów I etapu wraz z opiekunami  zaproszono  dnia 6 marca 2020 r.  do siedziby Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział  Wielkopolski w Poznaniu na II etap Olimpiady.

Aktualnie oczekujemy na ogłoszenie wyników II etapu i …zaproszenie na FINAŁ.

Emilii i Marcie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia.

Opiekun Anna Cybulska

Ostatnie aktualności