youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Życzenia bezpiecznych ferii

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie ZS Nr 3 „Ekonomika”. Zarówno w pracy, jak i w nauce – nawet wtedy, gdy towarzyszy jej pasja – pożądane są chwile przerw i odpoczynku. Pierwszy semestr roku szkolnego został już podsumowany. Dokonano oceny śródrocznych osiągnięć uczniów. Nadszedł czas zasłużonych ferii zimowych. Życzę, by ten czas sprzyjał uprawianiu sportów zimowych, poznawaniu nowych miejsc i ludzi, zdobywaniu nowych doświadczeń, a czasem po prostu zwykłemu lenistwu. Rodzicom i wszystkim uczniom, przypominam o możliwości skorzystania z oferty zajęć naszej szkoły przygotowanej dla naszych uczniów na ferie. Są to:  zajęcia siatkówki oraz lekcje hiszpańskiego Odpocznijcie, nabierzcie sił i motywacji do dalszej nauki w nowym już semestrze. Wszystkim życzę bezpiecznych, pięknych i niezapomnianych ferii. Do miłego spotkania!

Dyrektor Szkoły, Dorota Pieszczuch

Ostatnie aktualności