youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Życzenia Noworoczne

Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie.

W Nowym Roku 2017 życzę wszystkim zdrowia, spełnienia marzeń, wielu radosnych chwil oraz zrealizowania życiowych celów. Życzę pogody ducha i wytrwałości w pokonywaniu przeszkód oraz wielu szczerych i oddanych przyjaciół.
Drodzy Uczniowie – szczególnie tegoroczni maturzyści – życzę Wam, jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym, spełnienia marzeń oraz wytrwałości w osiąganiu celów.
Rok 2016, który się zakończył był pełen różnych wydarzeń, zdobywania wiedzy i sukcesów. Podsumowując go, zapomnijmy o naszych troskach i z nadzieją patrzmy na rok 2017.
W ostatnim dniu przed Świętami Bożego Narodzenia życzyłam Wam:
…aby spełniły się Wasze marzenia, te trudne i łatwe do spełnienia, te duże i małe, te mówione głośno lub niemówione wcale…
Życzę Wam aby wszystkie plany na cały rok spełniły się i zrealizowała wizja Waszej przyszłości. Niech to będzie rok zdobywania wiedzy, odkrywania nauki i jej praw, ale też odnajdywania siebie, rozwoju własnych uzdolnień i zainteresowań.
Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzę, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.
Rodzicom zaś życzę, by 2017 rok przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością Państwa dzieci.

Dorota Pieszczuch
Dyrektor ZS Nr 3