Koniec praktyk w słonecznej Hiszpanii.
10 maja zakończyła się nasza hiszpańska przygoda. Po miesiącu pełnym nowych wyzwań, zdobytych doświadczeń i niezapomnianych chwil uczniowie naszej szkoły wrócili do Polski.
Wyjazd do Sewilli był nie tylko okazją do odbycia praktyk zawodowych, ale również możliwością poznania pięknych miejsc, hiszpańskiej kultury oraz codziennego życia w słonecznej Hiszpanii.
To był czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci!
Chcielibyśmy bardzo podziękować naszym Paniom za ogromny wkład jaki wniosły w organizację naszego pobytu w Hiszpanii i wspaniałą opiekę oraz atmosferę. Bardzo dziękujemy Pani Elżbiecie Stachurze oraz Pani Gabrieli Buckiej – Orłowskiej.