youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 r.  uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny 2017/2018. O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej, odświętnie udekorowanej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, a przede wszystkim zaproszeni goście: Wicestarosta Powiatu Dzierżoniowskiego pan Marek Piorun oraz Rodzice.

Dyrektor Szkoły pani Dorota Pieszczuch powitała zgromadzonych gratulując osiągnięć edukacyjnych, sportowych i innych młodzieży naszej szkoły.

Wicestarosta Powiatu Dzierżoniowskiego wręczył 26 uczniom Stypendia “Złoty Prymus” za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Z rąk Dyrektora Rodzice otrzymali Listy Gratulacyjne, a  uczniowie świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.

Szczególnie wzruszającym momentem było pożegnanie Ks. Pawła, który po 5 latach pracy w naszej szkole odszedł do pracy w nowym miejscu i ku nowym wyzwaniom.

Ostatnie przedwakacyjne spotkania w klasach, z wychowawcami, odebranie świadectwa…. i można planować wakacyjne wojaże. Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Do zobaczenia 3 września 🙂