youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Kadra

Bogumiła Szewczyk

Dyrektor szkoły, przedmioty zawodowe ekonomiczno - handlowe

Dariusz Sobolewski

Wicedyrektor szkoły, wychowanie fizyczne

Anna Cybulska

Kierownik kształcenia praktycznego, przedmioty zawodowe ekonomiczno - handlowe

Katarzyna Adamek

j. angielski

Anna Antosiak

j.polski

Maria Bałaga

przedmioty zawodowe logistyczno - spedycyjne, ekonomiczno - handlowe

Gabriela Bucka - Orłowska

j. angielski

Edyta Duniec - Malinowska

j. niemiecki, przedmioty zawodowe logistyczno - spedycyjne

Fiet Małgorzata

j.polski, WOK

Grażyna Furgała

przedmioty zawodowe ekonomiczno - handlowe

Hanna Gera-Kunigowska

j.niemiecki, geografia

Mirosław Głód

informatyka, przedmioty zawodowe ekonomiczno - handlowe

Małgorzata Gościniak

historia

Agata Handwerkier

matematyka

Tomasz Janczak

przedmioty zawodowe geodezyjno - kartograficzne

Grzegorz Kałużny

wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe geodezyjno - kartograficzne

Marcin Kempczyński

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Karola Kotecka -Koba

psycholog

Edyta Leszczyńska

pedagog

Alicja Matyjas

bibliotekarz

Joanna Ostaszewska

przedmioty zawodowe ekonomiczno - handlowe

Paweł Paczyński

fizyka, informatyka, matematyka, przedmioty zawodowe logistyczno - spedycyjne

Jadwiga Patalon

przedmioty zawodowe logistyczno - spedycyjne, ekonomiczno - handlowe

Agnieszka Pytel-Płachciak

przedmioty zawodowe logistyczno - spedycyjne

Jarosław Raś

historia, WOS, muzyka, przedmioty zawodowe ekonomiczno - handlowe

Elżbieta Stachura

przedmioty zawodowe logistyczno - spedycyjne

Beata Tatomir

przedmioty zawodowe ekonomiczno - handlowe

ks. Dominik Wargacki

religia

Joanna Witkowska

matematyka

Katarzyna Wypych

przedmioty zawodowe architektury krajobrazu

Małgorzata Zajączkowska

j.angielski

Ewa Zygmunt

biologia, przedmioty zawodowe architektury krajobrazu

Wojciech Chlipała

przedmioty zawodowe geodezyjno - kartograficzne

Beata Czerniejewska

chemia

Agnieszka Danicka

j. niemiecki

Damian Ekiert

przedmioty zawodowe na kierunku technik geodeta

Paulina Garncarek

przedmioty zawodowe ekonomiczno - handlowe

Joanna Górka

j.polski

Angelika Iwachów

geografia

Marek Kowalski

matematyka

Ewa Krzywda

j. angielski

ks. Mateusz Grzegorczyk

religia

Krzysztof Kwiecień

wychowanie fizyczne

ks. Błażej Zwolennik

religia

Małgorzata Legan

przedmioty zawodowe ekonomiczno - handlowe

Dorota Reguła

j. niemiecki, przedmioty zawodowe logistyczno - spedycyjne

Agata Rymarczyk

przedmioty zawodowe architektury krajobrazu

Aneta Sadkowska

przedmioty zawodowe ekonomiczno - handlowe

Norbert Warchoł

wychowanie fizyczne