youtube
facebook
edziennik
 
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, tel.: 74 8312618, e-mail: sekretariat_zs3@wp.pl
 
ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie

Zaproszenie na Konsultacje Nowego Stypendium Premiera

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotra Mazurka we współpracy z Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech Justyną Orłowską, Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem oraz GovTech Polska konsultacje nowego Stypendium Premiera.

Obecnie Stypendium przeznaczone jest jedynie dla tych uczniów, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce. Chcemy to zmienić i dowiedzieć się od was, czego oczekujecie, by stypendium jak najlepiej wspierało wasz rozwój.

Podczas wydarzenia będziecie mogli porozmawiać i wymienić opinie oraz zaproponować nowe rozwiązania Pełnomocnikowi Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotrowi Mazurkowi, oraz Justynie Orłowskiej Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech.

To z wami chcemy tworzyć nowe zasady przyznawania Stypendium! Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy uczniów, działaczy społecznych, młodych sportowców, artystów, innowatorów i wolontariuszy.

Konsultacje nowego Stypendium Premiera odbędą się 14 czerwca br. od godz. 15:00 w formule online poprzez jedną z platform do wideokonferencji. Link do wydarzenia zostanie przesłany osobom zarejestrowanym na wydarzenie najpóźniej na dzień przed wydarzeniem.

Zapisy na wydarzenie prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod następującym adresem: https://stypendiumpremiera.webankieta.pl/.

Ostateczny termin na wypełnienie formularza to 11 czerwca 2021 (piątek) do godz. 12:00.

Zapraszamy na stronę https://www.gov.pl/web/stypendium, gdzie znajdziecie więcej materiałów dotyczących stypendium. Zachęcamy także do obserwowania profili Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem, GovTech Polska oraz Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotra Mazurka na portalach społecznościowych, na których będziemy informować o nowym Stypendium Premiera.

FB:

TT:

IG: